DOT Sofia

46 улица „Братя Миладинови“, 1303 Sofie, Bulharsko

  • Až pro 5 hostů
  • Až 270 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Vybavení některých pokojů zahrnuje kuchyň a pračku. Hosté zde mohou využít parkoviště, restauraci a zahradu. Ubytování DOT Sofia se nachází ve městě Sofie. Музей за история на София leží 500 m od ubytování. K Градска градина je to 900 m.

Při svém pobytu mohou hosté vyrazit na pěší túru. K dispozici jsou ubytování s plochou do 270 m². U některých dostupných pokojů nebo ubytování jsou až dvě ložnice. Pobyt v jednom ubytování je možný nejvýše pro pět osob.

Vzdálenosti k vybraným místům

Letiště Sofia7 km
Света Неделя570 m
ЗМ „Блатата - с. Долни Богров“12,5 km
Национален политехнически музей590 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 830 Kč

Nabídka pokojů

Apartmá s výhledem do zahrady

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • výhled do zahrady

3 osoby65 m²vlastní koupelna

DOT Sofia - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Denní úklid
  • Zahrada
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 BGN.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let

Přistýlka - pro děti od 4 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Available in the building is an underground parking accessible with an elevator platform and for cars up to 2.2 tons.

Additional charge of 20 EUR per night, per plot is applied and a booking in advance is required.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • BG
  • anglicky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • СФ-1Б6-6В0-А0

DOT Sofia na mapě: Sofie

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „DOT Sofia“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „DOT Sofia“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „DOT Sofia“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je DOT Sofia určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Má DOT Sofia restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí DOT Sofia vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Сердика od ubytování „DOT Sofia“?

Сердика se nachází 400 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „DOT Sofia“ nejbližší letiště?

Летище „Васил Левски“ - София se nachází 7,5 km od ubytování.

Recenze ubytování DOT Sofia

Průměrné hodnocení z 267 recenzí na Booking.com je 9,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

לימור 04 - 2026
10/10

Byli jsme velmi spokojeni s tímto půvabným a chytrým hotelem, jehož design působil velmi příjemně. Vše kolem check-inu i check-outu fungovalo naprosto přímočaře a efektivně, pokud jde o poskytování informací. Pokoj byl opravdu dobře vybavený, s dostatkem ramínek i prostoru, což je vždy výhoda. Jedinou drobností, kterou bychom zmínili, byla mýdla uvedená níže.

ℹ) Recenze DOT Sofia nevyjadřují stanovisko sleephotelssofia.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10